Większość koni przebywających w Stajniach Łopuchowskich jest końmi pensjonatowymi. Dysponujemy także własnymi kucami sportowymi, konikami polskimi itp. Wszystkie nasze konie są przyjacielskie i ułożone, zaspokoją potrzeby miłośnika wyjazdów w teren jak również jeźdźca ambitnie przygotowującego się do zawodów. Zachęcamy do dzierżawy. Proza vel Papaja

Papaja jest wspaniałą ramową klaczą z ogromną chęcią do pracy pod siodłem. Potrafi wiele nauczyć początkującego adepta jeździectwa, a doświadczonemu jeźdźcowi pokazać swoje możliwości.
Nantini

Nantini jest kucem, który w swoim rodowodzie może się pochwalić m.in. Alibabą, Spiltem i Cynikiem. Mała klacz o ogromnym sercu i możliwościami skokowymi. Jest idealnym wierzchowcem dla juniora, który chce startować i wygrywać w zawodach. Bystre oko, ciekawość i opanowanie to cechy charakterystyczne dla tej klaczy grupy C.
Nalewka

Nalewka jest 8 letnią klaczą, córką słynnego Alibaby. W naszej stajni urodziła dwa wspaniałe źrebaki Nawojkę i Nantini. Z powodzeniem przekazuje urodę i talent sportowy.
Prosna & Temida

Prosna i Temida są bardzo zżytymi ze sobą konikami polskimi. Temida, zawsze niewzruszona, opanowana, tolerująca psikusy małych dzieci; Prosna ambitna, a zarazem spokojna- są idealnymi wierzchowcami dla dzieci zaczynających swoja przygodę z jeździectwem.